24 Kasım 2022

Daikin Türkiye’nin Dijital Dönüşüm Projesinde TÜRKKEP İmzası!

Dünyada 98 yıldır ısıtma, soğutma, havalandırma alanlarında faaliyet gösteren ve iklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından biri olan Daikin, Türkiye’de e-dönüşüm sürecindeki ihtiyaçlarını TÜRKKEP ile karşılıyor. Daikin; paydaşı olan distribütör, bayi, tedarikçi ve servis noktalarını TÜRKKEP’in KEP, e-İmza ve TÜRKKEP İmza Uygulamalarına entegre ederek tüm iş akışlarını hukuki bir zemine oturtarak dijitalleştiriyor. Şirketlerin e-dönüşüm ihtiyaçları için uçtan uca katkı sağlayan ürünleri ile sektörde güven kurumu olarak ilk sırada yer alan TÜRKKEP, kurumların tüm iş akış süreçlerini hukuki bir […]
15 Mart 2022

3 Yılda 3 Kat Büyüyen TÜRKKEP İş Ortakları ile Buluştu

Kamu kurumları, e-ticaret sektörü, sağlık sektörü, finans ve turizm sektörüne kadar hemen hemen tüm sektörlere özel geliştirdiği hizmetleri, güven endeksli hizmet yaklaşımı ve sektörü geliştiren çözümleri ile e-Dönüşüm sektöründe geçtiğimiz 3 yılda 3 kat büyüyenTürkkep dijital olarak gerçekleştirdiği Türkkep Başvuru Merkezleri toplantısında 137 iş ortağı ile bir araya geldi. “Geleceğe İmza” konsepti ile gerçekleşen toplantıda, şirketin 2022 stratejileri ve yakın gelecekte sektörü bekleyen gelişmeler yönetim ekibi tarafından paylaşıldı.
17 Aralık 2021

Enerji Sektöründe TÜRKKEP KEP ve EYP 2.0 Entegrasyonu ile Tasarruf

Sayax ile geliştirilen iş birliği ile Türkkep enerji sektöründe de hizmet sağlayıcı olarak yerini aldı. Enerji sektörüne çözüm üreten Sayax ile Türkkep KEP ve EYP 2.0 entegrasyonunu tamamlandı. Bu çerçevede Sayax’tan hizmet alan özellikle kamu kurumları ve belediyeler beyanname, tüm tüketim verileri ve borç dökümlerini hızlı ve güvenli yoldan alabilecek.