24 Kasım 2022

Daikin Türkiye’nin Dijital Dönüşüm Projesinde TÜRKKEP İmzası!

Dünyada 98 yıldır ısıtma, soğutma, havalandırma alanlarında faaliyet gösteren ve iklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından biri olan Daikin, Türkiye’de e-dönüşüm sürecindeki ihtiyaçlarını TÜRKKEP ile karşılıyor. Daikin; paydaşı olan distribütör, bayi, tedarikçi ve servis noktalarını TÜRKKEP’in KEP, e-İmza ve TÜRKKEP İmza Uygulamalarına entegre ederek tüm iş akışlarını hukuki bir zemine oturtarak dijitalleştiriyor. Şirketlerin e-dönüşüm ihtiyaçları için uçtan uca katkı sağlayan ürünleri ile sektörde güven kurumu olarak ilk sırada yer alan TÜRKKEP, kurumların tüm iş akış süreçlerini hukuki bir […]
1 Kasım 2021

Trendyol ve Türkkep'ten e-İmza Alanında İş Birliği

Yüz binlerce KOBİ ve esnafı, milyonlarca müşteriyle buluşturan Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformu Trendyol, bu bağlamda TÜRKKEP ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalayarak kendi satıcılarına sunduğu indirimli hizmetlere ‘TÜRKKEP Elektronik İmza’yı da ekledi.
23 Ekim 2020

TÜRKKEP e-İmza Nedir? Nasıl Alınır?

İnternetin günümüzde her alana yayılmış olması bir yandan bizlere birçok kolaylık sağlarken diğer yandan sanal ortamda yapılan yolsuzlukların artması sonucunu beraberinde getirdi. Bu noktada üçüncü kişiler tarafından yapılması muhtemel yolsuzlukların önüne geçebilmek adına ıslak imza kadar geçerli olan bir sisteme ihtiyaç duyuldu. Böylece kısaca “E-İmza” olarak adlandırılan “Elektronik İmza” kavramı hayatımıza girdi. E-İmza nedir, nasıl alınır ve faydaları nelerdir birlikte inceleyelim.