Haberler | Duyurular

15 Mart 2022
turkkep aile fotografi

3 Yılda 3 Kat Büyüyen TÜRKKEP İş Ortakları ile Buluştu

Kamu kurumları, e-ticaret sektörü, sağlık sektörü, finans ve turizm sektörüne kadar hemen hemen tüm sektörlere özel geliştirdiği hizmetleri, güven endeksli hizmet yaklaşımı ve sektörü geliştiren çözümleri ile e-Dönüşüm sektöründe geçtiğimiz 3 yılda 3 kat büyüyenTürkkep dijital olarak gerçekleştirdiği Türkkep Başvuru Merkezleri toplantısında 137 iş ortağı ile bir araya geldi. “Geleceğe İmza” konsepti ile gerçekleşen toplantıda, şirketin 2022 stratejileri ve yakın gelecekte sektörü bekleyen gelişmeler yönetim ekibi tarafından paylaşıldı.
1 Kasım 2021
trendyol turkkep e imza

Trendyol ve Türkkep'ten e-İmza Alanında İş Birliği

Yüz binlerce KOBİ ve esnafı, milyonlarca müşteriyle buluşturan Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformu Trendyol, bu bağlamda TÜRKKEP ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalayarak kendi satıcılarına sunduğu indirimli hizmetlere ‘TÜRKKEP Elektronik İmza’yı da ekledi.
19 Nisan 2021
adnan vural vefat haberi

İş İnsanı Adnan Vural Vefat Etti

İş İnsanı Adnan Vural Vefat Etti
2 Mart 2021
TÜRKKEP Yeni Yönetim Kadrosu

TÜRKKEP Yeni Yönetim Kadrosu

TÜRKKEP Yeni Yönetim Kadrosu ile Online Başvuru Merkezleri Buluşması Gerçekleştirdi.
13 Ocak 2021
Yuzde 60 Buyume

Türkkep'ten Yüzde 60'lık Büyüme

Türkkep, 2020 yılında yüzde 60 büyüme gerçekleştirdi. Bu dönemde özellikle KEP ve e-İmza çözümleri oldukça yoğun talep aldı.
11 Nisan 2020
TÜRKKEP ile İşler Sağlıklı

E-Dönüşüm Ürünleri İle Evden Çıkmadan İşlerinizi Yürütmek Mümkün!

Tüm kurumlar dünyada alınan önlemleri, ortaya konulan öngörüleri analiz ederek olası senaryolara karşı kendi alanlarına ilişkin yol haritalarını çıkarıyor. Tam da bu noktada şirketleri dijitalleştiren e-Dönüşüm çözümleri işlerin aksamdan ilerlemesi için öne çıkıyor.
24 Mart 2020
TÜRKKEP İmza

E-İmza Çözümlerini Tercih Edenlerin Sayısı Yüzde 25 Artı

Hem dünyada hem Türkiye’de sürdürmeye devam ediyor. İş dünyası da korona virüsün olumsuz etkinlerini azaltmak için e-Dönüşüm çözümleri ile öne çıkıyor.
19 Şubat 2020
Antalya Bayi Toplantısı

2020’DE 500 Binin Üzerinde KEP Hesabına Ulaşılacak

Sunduğu hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan Türkiye’nin ilk özel kurumu TÜRKKEP, bayii ve iş ortakları toplantısını gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren TÜRKKEP Başvuru Merkezi temsilcilerini Antalya’da buluşturan şirket, 2020 hedefleriyle birlikte, Türkiye’de e-Dönüşüm’de gelinen son noktayı açıkladı.
1 Ocak 2020
Açık Teşekkür

Açık Teşekkür